Green challenge – úspora energie, udržitelnost…sprostá slova, trend nebo nutnost?

Green challenge – úspora energie, udržitelnost…sprostá slova, trend nebo nutnost?

Ano, v dnešní době jsou to čím dál více skloňované pojmy. Oba spolu úzce souvisí. Jedno je více méně nutnost, obzvlášť s nadcházející energetickou krizí. Udržitelnost je vnímána jako druhořadá, něco, co je dobré mít, ale my věříme, že na sebe navazují a jsou stejně podstatné a důležité.

A proto bychom chtěli pomoct speciálně těm startupům, které se těmito tématy zabývají.

To znamená, že ať už vymýšlíte, jak ušetřit vodu, plyn nebo elektřinu v domácnosti nebo máte projekt pro velké korporace a obchody, jak si hlídat uhlíkovou stopu, a to i u jejich dodavatelů, jak ještě více digitalizovat a ušetřit tím papír nebo cokoli dalšího, co pomůže ušetřit finance a potažmo přírodu, naše výzva je tu pro vás!

Hledáme:

Nabízíme speciální akcelerační vlnu trvající 2 a půl měsíce, během které získáte:

Co pro to musíte udělat? Stačí vyplnit přihlášku Start it @ČSOB Green challenge, nejpozději do 17.2.2022, a pak si jen počkat, jestli vás pozveme na Pitch day. Akcelerace bude startovat 16.3.

 

Těšíme se, že spolu změníme život v Česku k lepšímu ????

 

Čím právě žijeme

Vybrali jsme deset nových účastníků do další vlny akcelerace. Porotci v rámci Pitch Day navrhli například startupy, které se zabývají digitálním sledováním zásob, zaměstnáváním…

Vybrali jsme deset nových účastníků do další vlny…

Až do 13. dubna přijímáme přihlášky do další vlny akcelerace. Stále máte tedy dost času se přihlásit. Jestli máte jakékoli otázky, nabízíme vám termíny…

Až do 13. dubna přijímáme přihlášky do další vlny…

Všechny články

akcelerační program pro tvůj start-up

Přihlas se do 12. 10. 2023

Přihlas projekt

Praktické tipy a rady