Green challenge – koho budeme akcelerovat?

Green challenge – koho budeme akcelerovat?

V příštích dvou a půl měsících budeme akcelerovat celkem 6 startupů, kteří se probojovali ze 30 přihlášených green projektů.

Oproti standardní akceleraci, zhruba polovina projektů nabízí řešení pro lidi, zatímco běžně se hlásí cca 80% projektů zaměřených na firmy. To nás nabíjí pozitivitou, protože je vidět, že každý z nás díky jejich řešením bude mít možnost malými změnami sám přispět k řešení současných problémů.

V oblasti B2B jsme zaznamenali startupy zaměřené na kalkulaci a opatření ke snížení CO2 emisí, offsetting i řešení zaměřená na logistiku, regenerativní zemědělství, stavebnictví i efektivnější zpracování recyklátů.

V oblasti B2C jsme viděli projekty zaměřené na rozšíření solární energie, upcycling, elektromobilitu, sdílenou ekonomiku i třeba na udržitelné oblečení.

Do Green Challenge akcelerace jsme nakonec vybrali:

Věříme, že všichni své projekty posunou o kus dále. Moc se na ně těšíme!

Čím právě žijeme

Vybrali jsme deset nových účastníků do další vlny akcelerace. Porotci v rámci Pitch Day navrhli například startupy, které se zabývají digitálním sledováním zásob, zaměstnáváním…

Vybrali jsme deset nových účastníků do další vlny…

Až do 13. dubna přijímáme přihlášky do další vlny akcelerace. Stále máte tedy dost času se přihlásit. Jestli máte jakékoli otázky, nabízíme vám termíny…

Až do 13. dubna přijímáme přihlášky do další vlny…

Všechny články

akcelerační program pro tvůj start-up

Přihlas se do 12. 10. 2023

Přihlas projekt

Praktické tipy a rady