Akcelerujeme další vlnu

Akcelerujeme další vlnu

Vybrali jsme z rekordních 76 přihlášených startupů 10, které s námi budou v následujících 5 měsících.

Startupy, které se probojovaly do finále, reagují na současnou situaci, trend digitalizace a přesun nejen pracovních aktivit z off-line do on-line prostředí. 

Firmy, které programem úspěšně prošly, již uvedly své produkty na trh, získaly významné investory i oborová ocenění. 

„V poslední době jsou úspěšné zejména firmy, které využívají moderní technologie, digitalizaci a umělou inteligenci, zlepšují lidem život a usnadňují práci. Řada z těch, které vybrala porota do další vlny našeho programu, reaguje na současnou situaci a přesun mnoha činností do digitálního prostředí. Je vidět, že české startupové prostředí umí rychle reagovat na nové výzvy,“ říká Zuzana Paulovics, lídr Start it @ČSOB. „Mám velkou radost i z toho, že naše firmy jsou úspěšné i u investorů na mezinárodním poli. Potvrzuje to správnost nastavení našeho akcelerátoru, který dopředu neomezuje oblast podnikání startupů. Hodnotíme především inovativnost a kvalitu,“ dodává Zuzana Paulovics.

„Program Start it @ČSOB nám pomohl v komunikaci se zákazníky i s tím, jak náš produkt distribuovat. Pomáhal nám celý projektový tým, rady a doporučení byly skutečně šité na míru našim potřebám. V tom je tento akcelerátor unikátní,“ říká zakladatel firmy KváseCZECH Ľubomír Kobéda. Ten vytvořil balíčky s tzv. spícím kváskem, které lidem umožňují snadno si upéct pravý kváskový chléb. KváseCZECH se letos stal absolutním vítězem soutěže T-Mobile Rozjezdy a úspěšně se prodává i na on-line obchodech Rohlík a Mall.cz.

Poradenství na míru a možnost diskutovat plány s experty na podnikání i finance oceňuje i Martin Rehák, zakladatel firmy Resistant AI, která poskytuje zabezpečení pro automatizované procesy v oblasti fintech a bankovnictví. „Program nám poskytl neocenitelnou pomoc – umožnil nám poznat prostředí banky a pochopit potřeby a očekávání různých skupin zákazníků,“ říká Martin Rehák. Resistant AI se letos podařilo získat významnou investici od amerického fondu Index Ventures aj. – na další rozvoj dostal více než 70 milionů korun.

Čím právě žijeme

Vybrali jsme deset nových účastníků do další vlny akcelerace. Porotci v rámci Pitch Day navrhli například startupy, které se zabývají digitálním sledováním zásob, zaměstnáváním…

Vybrali jsme deset nových účastníků do další vlny…

Až do 13. dubna přijímáme přihlášky do další vlny akcelerace. Stále máte tedy dost času se přihlásit. Jestli máte jakékoli otázky, nabízíme vám termíny…

Až do 13. dubna přijímáme přihlášky do další vlny…

Všechny články

akcelerační program pro tvůj start-up

Přihlas se do 12. 10. 2023

Přihlas projekt

Praktické tipy a rady